Вхід
Відновити пароль  Реєстрація
Богодухів TV » Відеоновини » Богодухів TV. Апаратна нарада у голови РДА (04.03.2015)

Богодухів TV. Апаратна нарада у голови РДА (04.03.2015)

Автор: alex

4 березня, в райдержадміністрації пройшла чергова апаратна нарада, яку проводив голова Богодухівської РДА О.П.Сластін.
На нараді було розглянуто низку важливих питань.
Зокрема, Про хід виконання наказу Міністерства юстиції України від 11 листопада 2014 року №1886/5 «Про затвердження Порядку роботи з електронними документами у діловодстві та їх підготовки до передавання на архівне зберігання (доповіла керівник апарату райдержадміністрації Іванова Л.М.).
Створення Системи обліку для всієї публічної інформації, якою володіють розпорядники, передбачене Законом України «Про доступ до публічної інформації» (доповіла головний спеціаліст сектора масових комунікацій апарату райдержадміністрації Пшенична Л.Б.).
Закон України «Про благоустрій населених пунктів» визначає правові, економічні, екологічні, соціальні та організаційні засади благоустрою населених пунктів і спрямований на створення умов, сприятливих для життєдіяльності людини (доповіла начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Масалітіна Т.М).
Про стан виконання Програми розвитку цивільного захисту Богодухівського району на 2014-2016 роки (доповіла завідувач сектора інфраструктури та цивільного захисту райдержадміністрації Кириченко О.В).

      Переглядів: 1100     
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
-------

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
загрузка...