Вхід
Відновити пароль  Реєстрація
Богодухів TV » Відеоновини » Богодухів TV. «Благоустрій» - чистота краю передусім

Богодухів TV. «Благоустрій» - чистота краю передусім

Автор: alex

Що таке громадські роботи? Громадські роботи це вид суспільно корисних оплачуваних робіт в інтересах територіальної громади, які організовуються для додаткового стимулювання мотивації до праці, матеріальної підтримки безробітних та інших категорій осіб і виконуються ними на добровільних засадах.

Базовим підприємством для організації виконання Програми визначено Комунальне підприємство «Богодухівжитло», з яким в квітні 2014 року укладено договір на організацію громадських робіт та передбачено направлення 35 безробітних.

Весь цей час безробітні Богодухівського району займалися благоустроєм населених пунктів. Вони впорядковували території парків, сільських вулиць, автобусних зупинок, обрізали дерева у парках, прибирали береги річок, ліквідували стихійні сміттєзвалища, виво­зили сміття, вирубували чагарники на території сіл, саджали молоді дерева, а також прибирали біля обелісків та місць поховання загиблих воїнів Великої Вітчизняної війни. Заробляючи гро­ші, безробітні принесли ще й неабияку користь своїм селам. Отже, не випадково громадські та інші роботи тимчасового характеру вважають актуальним та перспективним напрямком активної політики зайнятості. 

      Переглядів: 709     
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
-------

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
загрузка...