Вхід
Відновити пароль  Реєстрація
Богодухів TV » Відеоновини » Богодухов TV. Відбулася XX сесія Богодухівської райради (14. 06. 2017)

Богодухов TV. Відбулася XX сесія Богодухівської райради (14. 06. 2017)

Автор: alex

14 червня відбулася ХХ сесія VІІ скликання Богодухівської районної ради. 
У ході засідання сесії розглянуто низку питань порядку денного, які детально опрацьовані попередньо – на постійних депутатських комісіях районної ради.
Районні обранці розглянули та прийняли відповідні рішення по 26 питанням, які стосувалися затвердження: Програми боротьби з наявними карантинними організмами та профілактики алергічних захворювань в Богодухівському районі на 2017-2021 роки; Програми територіальної оборони Богодухівського району на 2017 – 2018 роки; внесення змін до Програм зайнятості населення Богодухівського району на період до 2017 року і економічного і соціального розвитку району на 2017 рік; порядку забезпечення харчування за рахунок коштів районного бюджету учасників спортивних заходів районного рівня; порядку забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення спортсменів – учасників спортивних заходів місцевого рівня; грошової норми витрат на забезпечення харчуванням, лікарськими засобами та виробами медичного призначення учасників спортивних заходів за рахунок коштів районного бюджету.
Крім того, розглянуто ряд питань, що стосуються комунальної власності, внесення змін до раніше прийнятих рішень, у тому числі до районного бюджету на 2017 рік та інші.

 

Богодухов ТВ

      Переглядів: 648     
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
-------

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
загрузка...