Вхід
Відновити пароль  Реєстрація
Богодухів TV » Відеоновини » Богодухов TV. Консультування громадян в центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Богодухов TV. Консультування громадян в центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Автор: alex

24 березня 2017 року начальником Головного територіального управління юстиції у Харківській області Чурсіним О.В. спільно з директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Бородавкою А.І. проведено консультування громадян в Богодухівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Громадяни які звернулися за допомогою до Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги отримали компетентні відповіді на питання, а саме щодо виконання судового рішення про стягнення аліментів з особи, що проживає на непідконтрольній території України, порядку реєстрації права власності на квартиру, встановлення факту родинних відносин, проставлення апостилю на свідоцтві про народження дитини для виїзду за кордон та реєстрації дитини в пологовому будинку, та з інших питань.

 

Богодухов ТВ

      Переглядів: 733     
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
-------

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
загрузка...