Вхід
Відновити пароль  Реєстрація
Богодухів TV » Відеоновини » Богодухов TV. Відбулася XVII сесія Богодухівської райради (26. 01. 2017)

Богодухов TV. Відбулася XVII сесія Богодухівської райради (26. 01. 2017)

Автор: alex

26 січня відбулася ХVII позачергова сесія районної ради в роботі якої взяли участь голова Богодухівської районної державної адміністрації, перший заступник директора Департаменту капітального будівництва Харківської облдержадміністрації Воробець В.А., депутати Харківської обласної ради Львова О.В., Пушкарь М.Б., сільські, селищні, міський голови, представники засобів масової інформації.
Перед початком сесії було вручено посвідчення депутата Богодухівського районної ради Скорику О.О., який на попередній сесії набув повноважень депутата.
На сесії були розглянуті та прийняті відповідні рішення з 24 питань порядку денного сесії в тому числі: затверджено Програму розвитку цивільного захисту Богодухівського району на 2017-2019 роки; внесено зміни до деяких раніше прийнятих рішень районної ради; підвищено та затверджено тарифні розряди працівникам які відносяться до посад педагогічних навчально – виховних комплексів (дошкільний підрозділ), позашкільного навчального закладу та районного методичного кабінету при відділі освіти районної державної адміністрації, фінансування яких здійснюється за рахунок коштів районного бюджету; надали дозвіл медичним закладам району на списання та передачу з балансу на баланс деякого майна.
Районна рада внесла зміни до районного бюджету на 2017 рік, затвердила тарифи на теплову енергію КП «Господар» крім того депутати надали згоду на прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Богодухівського району першого пускового комплексу об’єкту: «Будівництво Комплексу по управлінню комунальними відходами в м. Богодухів» (перший пусковий комплекс) та затвердили 8 технічних документацій з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок.

 

Богодухов ТВ

      Переглядів: 898     
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
-------

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
загрузка...