Вхід
Відновити пароль  Реєстрація
Богодухів TV » Відеоновини » Богодухов TV. Відбулася XVI сесія Богодухівської райради (10. 01. 2017)

Богодухов TV. Відбулася XVI сесія Богодухівської райради (10. 01. 2017)

Автор: alex

10 січня відбулося пленарне засідання XVI позачергової сесії Богодухівської районної ради на якому розглянуто на прийняті відповідні рішення з семи питань порядку денного в тому числі депутати:
- заслухали інформацію голови Богодухівської районної виборчої комісії Нежид М.А. «Про заміщення наступним за черговістю кандидатом в депутати Богодухівської районної ради від Богодухівської районної в Харківській області організації «ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» та реєстрацію Скорика О.О. депутатом Богодухівської районної ради; затвердили Програму економічного і соціального розвитку Богодухівського району на 2017 рік;  внесли зміни до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року №349-УІІ “Про районний бюджет на 2017 рік”; затвердили Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Богодухівського району, які в 2017 році підлягають відчуженню шляхом продажу;  та винесли на продаж частини вбудованих приміщень нежитлової будівлі, що розташована за адресою: м. Богодухів, площа Незалежності, 18 та об’єкту незавершеного будівництва – школи на 192 учнівських місця, що розташований за адресою: вул. Ветеранів праці, 32, селище Вікторівка; затвердили план роботи районної ради на 2017 рік.
В порядку денному «Різне» виступили: депутат Харківської обласної ради Васенін А.С. з інформацією про свою депутатську діяльність в 2016 році, а також Олексенко Н.І. помічник депутата Харківської обласної ради Пушкаря М.Б.
Крім того виступили: депутат Харківської обласної ради Львова О.В., депутат Богодухівської районної ради Тризна Д.К., Сухининський сільський голова Горбунов М.В.

 

Богодухов ТВ

      Переглядів: 750     
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
-------

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
загрузка...