Вхід
Відновити пароль  Реєстрація
Богодухів TV » Відеоновини » Богодухів TV. Програма 19 (відеоновини, 30 серпня 2014р.)

Богодухів TV. Програма 19 (відеоновини, 30 серпня 2014р.)

Автор: alex

Доброго дня, шановні друзі, земляки, далекі і близькі, і просто наші глядачі і поціновувачі!

В ефірі – девятнадцятий випуск нашої телепрограми. Раді вас вітати.

Сьогодні до вашої уваги ми пропонуємо відеорепортаж з Дня Незалежності, а також розповімо вам про проблему, яка турбує наших жителів.

Тож, напевно, і почнемо передачу саме із неї.

Останнім часом нашим землякам, особливо тим, які проживають чи працюють у мікрорайоні місцевого молокозаводу дошкуляє запах казеїну.

Кілька років тому на сторінках газети «Маяк» ми порушували цю тему. Але проблема повернулася. До нас звернулися жителя міста з листом, у якому, зокрема, пишуть 

Ми, жителі нашого міста Богодухова, постійно читаємо газету «Маяк», і на сторінках газети не зустрічали тієї актуальної теми, яка нас хвилює: це сморід, який розповсюджується кожного вечора, вночі і вранці з молокозаводу, «аромат» казеїну розповсюджується по всьому місту.

Влітку вдень стоїть спека, і тому кожний розумний господар, який хвилюється про своє здоров’я, хоче ввечері, або зранку провітрити свою квартиру чи дім, або спати з відкритою кватиркою, а тут –такий сморід!

Можна тільки уявити, як почувають себе ті жителі, які проживають поруч з молокозаводом.

А які нестерпні муки у хворих людей, у яких астма, захворювання легенів, або алергічні реакції!

Хто за це відповість? Хто відповідальний за цей процес, що відбувається на молокозаводі? Хто дозволив робити ці викиди у навколишнє середовище, не турбуючись про здоров’я людей?

Чи може вони скористалися тими обставинами, що проходять в нашій країні?

Так нехай не забувають, що вони гублять здоров’я і цьому поколінню, що захищає країну від сепаратистів і майбутнє покоління, яке також повинно буде зростати здоровими людьми, щоб потім також захищати інтереси нашої держави.

Ми звертаємось до редакції, щоб допомогти нам розібратися в цьому питання на нашу користь.

А якщо вирішення цієї справи не  в вашій компетенції, то ми  змушені будемо звернутися в інші інстанції. А для цього є: гаряча лінія, інтернет, новий Президент України.

Це питання вже неодноразово підіймалося, але справа так і не зрушили з місця.

      Переглядів: 1263     
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
-------

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
загрузка...