Вхід
Відновити пароль  Реєстрація
Богодухів TV » Відеоновини » Богодухов TV. Створюємо красу та комфорт

Богодухов TV. Створюємо красу та комфорт

Автор: alex

Фізична особа – підприємець Герасимюк Юрій Федорович працює на ринку праці з 2005 року по виготовленню побутових меблів та меблів для офісу. ФОП Герасимюк Ю.Ф. сьогодні звернувся до Богодухівського районного центру зайнятості з проханням здійснити підбір шукачів роботи для працевлаштування за професією комплектувальник меблів. Для розширення можливості підбору працівників і як найшвидшого укомплектування вакансії ми створити відео–ревю про вакансію та умови роботи у підприємця. 

Пропонуємо переглянути відео матеріали та з питань працевлаштування звертатися до підприємця за адресою вул. Загорулько, 3 м. Богодухів (приміщення Богодухівського УВП УТОС біля магазину «Граніт») довідки за тел. (05758) 30810, 0664596150, 0977312515 та до Богодухівського районного центру зайнятості за адресою вул. Генерала Моргунова, 7 м. Богодухів або за тел. (05758) 30234

 

Богодухов ТВ

      Переглядів: 956     
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
-------

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
загрузка...