Вхід
Відновити пароль  Реєстрація
Богодухів TV » Відеоновини » Богодухов TV. Відбулася VIІ сесія Богодухівської райради (24.05.2016)

Богодухов TV. Відбулася VIІ сесія Богодухівської райради (24.05.2016)

Автор: alex

24 травня відбулася VIІ сесії Богодухівської районної ради. 
Сесія розпочалася з нагородження подяками за вагомий внесок у розвиток української національної культури організаторів та учасників районного етапу обласного огляду-конкурсу аматорів народного мистецтва «Слобожанські передзвони».
Далі районна рада розпочала роботу із затвердження районних програм: створення страхового фонду документації Богодухівського району Харківської області на 2016-2020 роки; підтримки Статутної діяльності Богодухівської районної організації Товариства Червоного Хреста України на 2016-2020 роки. 
Наступними рішеннями районна рада: внесла доповнення до Регламенту Богодухівської районної ради, затвердженого рішенням районної ради від 18.12.2015 р. № 22-VІІ (ІІ сесія VІІ скликання) (із змінами); затвердила Порядок з організації роботи з електронними петиціями у Богодухівській районній раді; затвердила Положення про порядок передачі в оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста Богодухівського району; встановила надбавки за складність та напруженість в роботі Прошуті В.В. головному лікарю КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Богодухівського району»; надала дозвіл на встановлення надбавки за складність і напруженість в роботі керівному складу КУОЗ Богодухівської ЦРЛ; надала дозвіл КУОЗ Богодухівській ЦРЛ на проведення приватизації квартир у будинку № 48 по вул. Грайворонській, м. Богодухів; винесла на продаж частину вбудованих приміщень нежитлової будівлі, загальною площею 124,6 кв.м. за адресою: м. Богодухів, пл. Незалежності, 18; надала в оперативне управління КЗОЗ Центр первинної медико-санітарної допомоги Богодухівського району автомобіля ГАЗ-31105-801 Е2; передала до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області деяких основних засобів та необоротних матеріальних активів, які знаходяться на балансовому обліку КСП «Балабанівське»; надала погодження на призначення Ярошенко О.І. директором Забродівської ЗОШ І-ІІ ступенів; внесла зміни до рішення районної ради від 18 грудня 2015 року №21-VІІ „Про районний бюджет на 2016 рік”.
Рішенням районної ради була проведена реорганізація двох шкіл району - Кручанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Богодухівської районної ради в Кручанську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів та Матвіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Богодухівської районної ради в Матвіївську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів 
Рада затвердила 7 технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які розташовані на території Богодухівського району.

 

Богодухов ТВ

      Переглядів: 1284     
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
-------

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
загрузка...