Вхід
Відновити пароль  Реєстрація
Богодухів TV » Відеоновини » Богодухов TV. Подаруй радість дітям

Богодухов TV. Подаруй радість дітям

Автор: alex

Протягом останнього місяця ми, волонтери-початківці, проводили у нашому місті акцію "Подаруй радість дітям". Закликали усіх небайдужих людей до допомоги діткам, які виховуються у дитячому будинку. Багото жителів міста відізвалися та зібрали речі, іграшки, розвиваючі ігри та ін. Особливу подяку хотілося б висловити учням колегегіуму, які проявили особливу активність. Учні 3-го класу намалювали великай плакат, багато малюнків з побажанням для діток. Також активно допомагала та підтримувала нас Кіпріч Марина Миколаївна, вчитель з трудового навчання колегіуму. Рідкокаша Юлія за власні кошти купила іграшки, мозаїки та ін. Доценко Лариса та Володимир придбали настільні ігри, брелоки та багато іншого. Захаржевська Вікторія Анатоліївна, керівник театральної студії "Ніка" допомогла в організайійних моментах та підтримувала нас морально.

Особливо дякуємо людям з добрими, відкритими серцями, які від початку стали підтримкою для нас, міському голові Голубу М.В, голові Богодухівської РДА Шарову В. А, та голові райради Панову С. Ф.
24 березня, разом з усіма подарунками та розважальною програмою ми відвідали дитячий будинок на вул. Космічній. Всі дітки були дуже активними та привітними. Радо брали участь в усіх конкурсах, пропонованих їм. Вихованці закладу підготували гарний український танок та надзвичайно майстерно виконали його. Надалі ми плануємо частіше відвідувати дитячий будинок, читати з дівчатками книги, грати у ігри, проводити різні заходи. Дітки у даному закладі дуже розумні, а тому, можливо, ми організуємо кружок, у якому будемо робити різні поробки, малювати та розвиватися разом з ними.
Участь приймали:
- Учні 11 класу, колегіуму №2: Зубко Марина, Любченко Маша, Гомела Софія, Літошко Влад, Тесленко Антон, Лазарєва Карина.

Родзинкою свята став виступ колективів із будинку культури «Душа» і «Каприз», (Керівник колективів — Михайлюченко Оксана Миколаївна), а саме: Копійка Юлія, Брусенко Тамара, Назаренко Альона, Безверха Ксенія, Турчин Анна.

Закінчилася зустріч веселим українським танком, які виконали вихованці інтернату.

Дякуємо усім, хто звернув увагу на нашу акцію. Ми подарували радість дітям! Їх щирі посмішки залишаться у наших серцях на все життя.

 

Богодухов ТВ

      Переглядів: 747     
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
-------

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
загрузка...