Вхід
Відновити пароль  Реєстрація
Богодухів TV » Освіта » Богодухів TV. Урочистості з нагоди Дня працівників освіти

Богодухів TV. Урочистості з нагоди Дня працівників освіти

Автор: alex

День працівників освіти по праву є всенародним святом. Бо немає людини, у якої не було б свого Вчителя, Вихователя, Педагога, Майстра.

Освітяни – сонячні люди. Справжній Учитель випромінює якусь магічну силу, що позитивно впливає на оточуючих. Педагоги – люди щедрої душі, чуйного серця, глибокої мудрості, прозорої чесності. Люди, які народжені творити добро і залишати часточку своєї душі у своїх вихованцях. Тому відзначення професійного свята у районі зібрало не тільки працівників освіти, а й усіх, хто причетний до справи навчання і виховання підростаючого покоління громадян та патріотів, свідомих українців з європейським поглядом на світ. На урочистому вечорі щедро славилися трудівники освітянської ниви, які щодня сумлінно і самовіддано передають свої знання, віддають скарби своєї душі та джерела духовності, добра, істини і краси в ім’я процвітання нашої держави та рідної Богодухівщини. Зі щирими привітаннями на святі виступили, зокрема, голова Богодухівської районної державної ад-міністрації В.А.Шаров, перший заступник голови районної державної адміністрації В.В. Зирянова, голова Богодухівської районної ради Д.К.Тризна, міський голова Н.І.Олексенко, наш земляк В.В. Логінов, начальник відділу освіти Богодухівської РДА І.О. Повойко. Кращим з кращих вручили грамоти, подяки, подарунки. Вітання звучали на честь освітян кілька годин, даруючи усім прекрасний настрій. На честь Учителя урочисто звучали музичні привітання у виконанні творчих колективів закладів освіти, яскраво і динамічно представили свої виступи творчі колективи районного будинку культури, центру дитячої та юнацької творчості, музичної школи ім. В. Борисова. Зі святковим настроєм дарували один одному свої щирі посмішки та дружні оплески учасники цього святкового дійства.

Богодухов ТВ

      Переглядів: 1731     
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
-------

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
загрузка...