Вхід
Відновити пароль  Реєстрація
Богодухів TV » Наші інтерв'ю » Богодухів TV. Триває ремон доріг у Богодухові

Богодухів TV. Триває ремон доріг у Богодухові

Автор: alex

Щоб дізнатися в якому стані автошляхи у Богодухівському районі та місті, не обов’язково сідати за кермо і обирати далекий шлях. Варто лише вийти на вулицю з подвір’я свого будинку і ступити на тротуар обіч дороги. Ще більше про дороги можуть розповісти ті, хто кожен день   ними користується. У Богодухівськім районі та місті таких доріг безліч, але сьогодні мова піде про вулицю Шевченка.

Проблема доріг накопичувалася не один рік. Основна причина плачевного стану автошляхів — несвоєчасний ремонт, що привело до того, що на цей час практично кожна ділянка з понад 300 км доріг потребує відновлення. В цей непростий для країни час не завжди вистачає коштів на ці потреби. Але попри все в районі знайшлися люди, які використали свій потенціал і вміння мобілізуватися та залучити інших до вирішення складних питань.

Головою Богодухівської районної державної адміністрації  Шаровим В.А.  запропоновано ідею відремонтувати вулицю Шевченка. Щоб дорога стала проїзною, ямковий ремонт зробили за рахунок власних коштів, коштів зацікавлених інвесторів, підприємств. На пропозицію Шарова В.А. відгукнулися: заступник голови Харківської територіальної організації «ПАРТІЇ БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» Логінов В.В, директор ТОВ «Богодухівське ХПП» Кононенко І. О, директор ТОВ «Богодухівська меблева фабрика» Панов С.Ф, директор Богодухівського електромеханічного заводу Пушкарь М.Б, директор ТОВ «Лекорна» Шокарєв С.А, директор ТОВ «Богодухівський завод продтоварів» Лазурко М.А, приватна особа Парамонов Д.Ю.

Як зазначив голова Богодухівської районної державної адміністрації Шаров В.А.: «Проблема  ремонту доріг - комплексна. Але кожен довгий шлях починається з першого кроку і ми зробили його. І це тільки початок!».

      Переглядів: 1593     
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
-------

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
загрузка...